سوالات متداول

یواسپیس چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟

یواسپیس اولین فروشگاه‌ساز آنلاین خدمات در کشور است که با کمک آن می‌توانید همین امروز و به صورت رایگان و ساده، درگاه رایگان فروش آنلاین خدمات (شامل فروش بلیط، بن تخفیف و یا رزرواسیون اینترنتی رویدادها، تورها، اماکن و خدمات) راه‌اندازی کنید.
در بخش درباره یواسپـیس جزئیات بیشتری درباره امکانات و خدمات یواسپیس ارائه شده است.من خودم سایت دارم و علاقه دارم درگاه بلیط فروشی یا رزرواسیون خودم را بر روی این سایت داشته باشم. آیا با این وجود، یواسپیس به درد من می خورد؟

یواسپیس یک راهکار خوب برای شما ارائه کرده است که با انجام تنظیماتی، می توانید درگاه فروش را بر روی وب سایت خودتان داشته باشید. به این ترتیب، فرایند بلیط فروشی و رزرواسیون بر روی دامنه اختصاصی خود شما نیز قابل انجام است، بدون این که اثری از نام و لوگوی یواسپیس در صفحه اصلی سایت شما باشد.

برای اطلاع از جزئیات فنی و تکنیک‌های اجرای این روش، با یواسپیس تماس بگیرید .آیا یواسپیس قابل اعتماد است؟

یواسپیس نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است که مجوز کسب و کار اینترنتی در کشور محسوب می‌شود. در هنگام دریافت این مجوز، هویت کامل این وب‌سایت و گردانندگان آن مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.
علاوه بر این، با نگاهی به مشتریان ما درخواهید یافت که در حال حاضر، ارائه‌دهندگان خدمات مختلفی از خدمات یواسپیس استفاده می‌کنند. در ضمن، در بخش تیم یواسپیس نیز رزومه و هویت کامل موسس و تیم یواسپیس ارائه شده است.ما مجموعه ای از خدمات داریم و علاقه مندیم بجای یک درگاه فروش، چندین درگاه فروش خدمات بر روی یواسپیس داشته باشیم. چه راهکاری برای این مساله اندیشیده اید؟

شما می توانید چندین درگاه فروش آنلاین خدمات ایجاد کنید و سپس با هماهنگی تیم پشتیبانی یواسپیس، همه درگاه های خدماتی را در قالب یک زیردامنه واحد به شهروندان ارائه کنید.

نمونه اجرای این روش برای راه‌اندازی سامانه اطلاع‌رسانی و فروش آنلاین خدمات دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در آدرس زیر قابل مشاهده است:
skpnu.Uspace.ir

نمونه دیگر اجرای این روش برای تجمیع کلیه درگاه‌های رزرواسیون اماکن اقامتی شهر طبس در آدرس زیر قابل مشاهده است
Tabas.Uspace.irتمایل دارم که پوسته ظاهری سایت من با سایر سایتهای ایجاد شده با یواسپیس، کاملاً متفاوت باشد. راهکار شما چیست؟

شما می توانید ویژگی های پوسته مورد نظر خود را به تیم پشتیبانی یواسپیس اعلام نمایید تا در کمترین زمان ممکن، سایتی با ظاهر کاملاً متفاوت داشته باشید. هزینه طراحی پوسته اختصاصی با توجه به نیاز شما متفاوت خواهد بود.یواسپیس برای چه کاری ساخته نشده است؟

یواسپیس برای فروش اینترنتی کالاهای فیزیکی ساخته نشده است. چرا که ما خود را تنها فروشگاه‌ساز تخصصی خدمات در کشور (شامل فروش بلیط، بن تخفیف و انواع رزرواسیون) می‌دانیم.

در بخش درباره یواسپـیس فهرست خدماتی که در حال حاضر، یواسپیس از آنها حمایت می‌کند، با جزئیات ارائه شده است.سوالات شما هنوز پاسخ داده نشده است؟

در بخش درباره یواسپـیس ویدئوی معرفی ما را ببینید.

درضمن، برای پاسخ به سایر سوالات شما در خصوص شرایط و جزئیات راه‌اندازی درگاه فروش آنلاین خدمات در یواسپیس می‌توانید از سامانه آنلاین پشتیبانی ما کمک بگیرید و یا عدد 1 را به شماره 10009124802722 پیامک کنید

علاوه بر این، شما می‌توانید با مراجعه به بخش ارتباط با ما از سایر کانالهای ارتباطی یواسپیس نیز مطلع شوید.