فروشگاه ساز چیست؟ کدام فروشگاه ساز مناسب کار من است؟ - وبلاگ یواسپیس

وبلاگ یواسپیس

یواسپیس | پلتفرم فروش آنلاین خدمات

فروشگاه ساز چیست؟ کدام فروشگاه ساز مناسب کار من است؟

- ارسال شده در دسته فروشگاه سازآنلاین توسط

enter image description here

درود

یکی از معضلات مهم و اشتباهات خطرناک در ابتدای پروسه راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، اشتباه در “انتخاب ابزار کار نامناسب” برای انجام کار پیش روست. متأسفانه دلایلی چون جوان بودن تجارت تحت وب در ایران (به ویژه حِرَف بازاریابی و فروشندگی)، عدم وجود منابع آموزشی صحیح و مناسب به زبان پارسی و نیز دانش محدود و تجربه ناکافی اکثریت اشخاصی که به این تجارت روی آورده اند، به این معضل دامن زده و در اکثر مواقع سبب هدر رفت زمان، سرمایه مالی و نیروی انسانی بدلیل شکست و به پایان رسیدن مراحل کسب و کار در سال نخست آغاز به فعالیت خواهد بود.

یکی دیگر از معضلات ساخت وب سایت برای کسب و کارها هزینه بالای راه اندازی، پشتیبانی و نیروی متخصص و از طرفی عدم بازگشت هزینه به دلیل نداشتن شناخت از بازاریابی و فروش اینترنتی می باشد.

هرچند این مبحث در مفهومی جامع بسیار وسیع بوده و طیف بسیار گسترده ای از انتخاب های چالش برانگیز پیش روی حجم وسیعی از کسب و کارهای تحت وب و سایر کسب و کارهای آنلاین را شامل می شود، با این حال از اهم این موارد می توان به اشتباه بسیار رایج “انتخاب اسکریپت نامناسب” در ابتدای فعالیت بازاریابی یا فروشندگی اشاره داشت.


در این مطلب سعی شده است تا ابزار رایگان فروشگاه سازی آنلاین و نحوه کار با این ابزار و همچنین استفاده از کانال های بازاریابی اینترنتی مخصوص آن برای فروش بالاتر را معرفی کنیم.

فروشگاه ساز آنلاین یواسپیس (Uspace.ir)

این ابزار کاملا رایگان می باشد و شما می توانید با ثبت نام در آن یک وب سایت را برای خود و به نام دلخواه ثبت کنید. پس از ثبت حدود 1 ساعت زمان می برد تا وب سایت شما برروی اینترنت منتشر شود. بعد از آن شما می توانید خدمات و محصولات خود را برروی آن قرار دهید و به صورت آنلاین بفروشید. همچنین می توانید از مشاوره های تیم یواسپیس برای بازاریابی و فروش اینتنرتی خود بهرمند شوید.